CENTRUM JEDNODŇOVEJ CHIRURGIE
02/43 426 424, 0904 966 669
info@prochirurgia.sk
PARTNERI

contour body 

Obsah této stránky vyžaduje novější verzi aplikace Adobe Flash Player.

Získat aplikaci Adobe Flash Player

Doc. MUDr. Radomír Kokavec, PhD. bol dňa 14.2.2013 zvolený za prezidenta Slovenskej spoločnosti plastickej a estetickej chirurgie.

_______________________________________________________________

Doc. MUDr. Radomír Kokavec, PhD. bol vymenovaný do funkcie hlavného odborníka Ministerstva zdravotníctva pre plastickú chirurgiu s účinnosťou od 20. decembra 2012.

_______________________________________________________________

Nečakajte na Európsky deň melanómu.
Využite bezplatné preventívne vyšetrenie.

Malígny melanóm predstavuje najagresívnejšiu formu rakoviny kože. Jeho incidencia sa stále zvyšuje najmä u mladých ľudí. Úspechy v liečbe sú závislé od klinického štádia v ktorom sa ochorenie diagnostikuje.

Preto využite bezplatné preventívne vyšetrenie kože zamerané na výskyt malígneho melanómu a iných kožných prekanceróz. Termín vyšetrenia každý pondelok od 12,00 do 14,00 hod. Objednanie je možné telefonicky alebo e-mailom.

_________________________________________________________________

 

Máme najčistejšie operačné sály

V mesiaci Marec a Jún 2011 prebehla v našom zdravotníckom zariadení kontrola
Regionálneho Úradu Verejného Zdravotníctva Bratislava.

Z analýzy výsledkov vyšetrenia mikrobiálnej kontaminácie ovzdušia a výsledkov laboratórneho vyšetrenia sterilizovaného materiálu a mikrobiálnej kontaminácie vyplýva, že operačné sály v našom zdravotníckom zariadení dosiahli najvyššiu triedu čistoty M 3,5.

Podľa vyhlášky MZSR č. 553/2007 Z.z. to znamená, že superaseptické priestory z hľadiska nároku na čistotu spĺňajú kritéria pre náročné transplantačné, neurochirurgické, kostné, popáleninové, vnútroočné a iné operácie.

 

ZMLUVNÉ ZDRAVOTNÉ POISŤOVNE

© 2011 PROCHIRURGIA
Design: CODES CREATIVE STUDIO